KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16196120

nr 1619 6120

Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, daterad 1994, a tergo. Olja på duk, 60x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x70 cm

Utrop:

500 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:20:07